Grono pedagogiczne alfabetycznie

Nazwisko i imię

Przedmiot nauczany

Wychowawstwo

Bieniasz Anna

historia, historia i teraźniejszość

 

Bielawska Katarzyna

edukacja wczesnoszkolna

klasa III b SP

Bielecka Barbara

trener piłki ręcznej

 

Biernacka Agnieszka

wychowanie fizyczne, trener piłki ręcznej

 

Borkowska Bożena

edukacja przedszkolna

 

Charęza Joanna

plastyka, technika, informatyka

klasa V b SP

Choiński Remigiusz

historia, WOS

klasa IV b SP

Czerwińska Dorota

biologia

 

Duda Jarosław

dyrektor szkoły, trener gimnastyki sportowej

 

Duda Monika

język polski

klasa II b LO

Gąsiorowska Iwona  edukacja wczesnoszkolna klasa II a SP 

Górska Agnieszka

trener gimnastyki artystycznej

 

Grabowska Beata

psycholog szkolny

 

Gwardyś Aleksandra

fizyka, biomechanika w sporcie

klasa IV c LO

Hryn Dzianis

trener gimnastyki sportowej

 

Iwańczuk Aneta

język polski

 

Jaguszewska Sylwia

Bibliotekarz, język polski

 

Janicki Dawid

wychowanie fizyczne, trener tenisa stołowego

 

Jaros Łukasz

język angielski

 

Jastrzębska Anna

język niemiecki

klasa II c LO

Jurkiewicz Bartosz

trener piłki ręcznej

 

Jurkiewicz Damian

trener piłki ręcznej

 

Kaczmarek Gabriela

trener gimnastyki artystycznej

 

Kaleta Izabela

matematyka

klasa VIII a SP

Kamińska Małgorzata

trener gimnastyki sportowej

 

Kamyszek-Kosior Katarzyna

język niemiecki

klasa I a LO

Kapciak Joanna

wychowawca świetlicy

 

Karpuk Uladzislau

trener gimnastyki sportowej

 

Kavalenka Valery

trener gimnastyki sportowej

 

Kazlou Ihar

trener gimnastyki sportowej

 

Kibała Paweł 

trener tenisa stołowego

 

Konieczna Ilona

język angielski

klasa IV b LO

Konior Katarzyna

trener gimnastyki artystycznej

 

Korchut Anna

informatyka

 

Kostrzewa-Kap Małgorzata

biologia, chemia

 

Kozińska Olga

trener gimnastyki sportowej

 

Kożuchowicz-Frąszczak Ewa

wychowawca świetlicy

 

Krause Ilona

język polski

klasa VI a SP

klasa VI b SP

Krupińska Beata

edukacja wczesnoszkolna, WDŻR

klasa III a SP

Krzakowski Maciej

akompaniament

 

Kubera Elżbieta

język polski

 

Kubiaczyk Maria

geografia, przyroda

klasa II a LO

Kucharska Alicja

wychowanie fizyczne, trener tenisa stołowego

 

Kulbacka Magdalena

trener gimnastyki artystycznej, balet

 

Kulczycka Małgorzata

matematyka

 

Leszczyńska Ilona

język angielski

klasa VII a SP

Lewicka Małgorzata

wychowanie fizyczne, trener tenisa stołowego, WDŻR

 

Łachut Aleksandra

wychowanie fizyczne, trener gimnastyki sportowej

 

Lukianenko Illia

trener gimnastyki sportowej

 

Łukaszewicz Magdalena

trener gimnastyki artystycznej

 

Mankevich Aliaksei

trener gimnastyki sportowej

 

Markowska Aneta

wychowawca świetlicy

 

Matyka Wojciech

wychowanie fizyczne, trener gimnastyki sportowej

 

Michniewicz Magdalena

trener piłki ręcznej

 

Mincewicz Małgorzata

biologia

 

Nowakowska Anita

trener gimnastyki sportowej

 

Osmelak Leszek

geografia, wychowanie fizyczne

 

Pietrzyk Karol

język angielski

 

Piotrowska-Rakower Anna

język polski

 

Redmerska Danuta

trener gimnastyki sportowej

 

Rydz Tamara

język niemiecki

klasa I a LO

Sakowicz Elwira

edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe,
podstawy przedsiębiorczości, plastyka, etyka, psycholog specjalny

klasa II b SP

Selwesiuk Monika

pedagog

 

Skorupa-Łukaszewska- Justyna

matematyka

klasa IV  a LO

Słobodzian Małgorzata

język polski

klasa I b LO

Słomiński Waldemar

muzyka, akompaniament

 

Sośnicka Anna

wychowawca świetlicy

 

Stańczyk Krzysztof

historia, WOS, 

klasa V a SP

Steczek Marcin

wicedyrektor szkoły, Edb, wychowanie fizyczne,
ratownictwo i pielęgniarstwo

klasa III c LO

Syczewska Andżelika

edukacja wczesnoszkolna

klasa I a SP

Szalla Marta

edukacja przedszkolna

oddział przedszkolny

Szymańska Joanna

wychowawca świetlicy

 

Szymański Piotr

fizjoterapeuta

 

Szymczak Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

 klasa I b SP

Śmietana Waldemar

trener piłki ręcznej

 

Uchman Magdalena

wicedyrektor szkoły, matematyka, język niemiecki

 

Walus Dawid

matematyka

klasa IV a SP

Węzik Żaneta 

edukacja wczesnoszkolna

 

Wiśniewska Lucyna

język angielski, kultura norweska, etyka

klasa III b LO

Wojtoń Celina

wicedyrektor szkoły, historia, WOS

 

Wróbel Anna

religia

 

Zemska Magdalena

język angielski

klasa III a LO

Zubek Marta

język angielski