Grono pedagogiczne alfabetycznie

 

Lp. Nazwisko i imię Przedmiot nauczany Wychowawstwo
1.  Bielecka Barbara trener piłki ręcznej  
2.  Bobrowska Elżbieta edukacja wczesnoszkolna klasa III a SP
3.  Charęza Joanna plastyka, technika, informatyka klasa IV b SP
4.  Choiński Remigiusz historia, WOS klasa III f LO
5.  Czerwińska Dorota biologia  
6.  Duda Jarosław dyrektor szkoły, trener gimnastyki sportowej  
7.  Duda Monika język polski klasa I b LO
8.  Erbacher Marta edukacja przedszkolna oddział przedszkolny
9.  Górska Agnieszka trener gimnastyki artystycznej  
10.  Gwardyś Aleksandra fizyka, biomechanika w sporcie klasa III c LO
11.  Hryn Dzianis trener gimnastyki sportowej  
12.  Jaguszewska Sylwia bibliotekarz  
13.  Janicki Dawid wychowanie fizyczne, trener tenisa stołowego  
14.  Jaros Łukasz język angielski  
15.  Jastrzębska Anna język niemiecki klasa I c LO
16.  Jurkiewicz Bartosz trener piłki ręcznej  
17.  Jurkiewicz Damian trener piłki ręcznej  
18.  Kaczmarek Gabriela trener gimnastyki artystycznej  
19.  Kaleta Izabela matematyka klasa VII a SP
20.  Kamińska Małgorzata trener gimnastyki sportowej  
21.  Kamyszek-Kosior Katarzyna język niemiecki  
22.  Kapciak Joanna wychowawca świetlicy  
23.  Karbownik Robert trener piłki ręcznej  
24.  Karpuk Uladzislau trener gimnastyki sportowej  
25.  Kavalenka Valery trener gimnastyki sportowej  
26.  Kazlou Ihar trener gimnastyki sportowej  
27.  Kibała Paweł  trener tenisa stołowego  
28.  Kołodziński Paweł filozofia, etyka  
29.  Konieczna Ilona język angielski klasa III b LO
30.  Konior Katarzyna trener gimnastyki artystycznej  
31.  Korchut Anna informatyka  
32.  Kostrzewa-Kap Małgorzata biologia, chemia klasa III d LO
33.  Kozińska Olga trener gimnastyki sportowej  
34.  Kożuchowicz-Frąszczak Ewa wychowawca świetlicy  
35.  Krause Ilona język polski klasa V b SP
36.  Krupińska Beata edukacja wczesnoszkolna klasa II a SP
37.  Krzakowski Maciej akompaniament  
38.  Kubiaczyk Maria geografia, przyroda klasa I a LO
39.  Kucharska Alicja wychowanie fizyczne, trener tenisa stołowego  
40.  Kulbacka Magdalena trener gimnastyki artystycznej, balet  
41.  Kulczycka Małgorzata matematyka  
42.  Leszczyńska Ilona język angielski klasa VI a SP
43.  Lewandowski Dawid religia  
44.  Lewicka Małgorzata wychowanie fizyczne, trener tenisa stołowego, WDŻR  
45.  Łachut Aleksandra wychowanie fizyczne, trener gimnastyki sportowej  
46.  Łukaszewicz Magdalena trener gimnastyki artystycznej  
47.  Mankevich Aliaksei trener gimnastyki sportowej  
48.  Markowska Aneta wychowawca świetlicy  
49.  Matyka Wojciech wychowanie fizyczne, trener gimnastyki sportowej  
50.  Michniewicz Magdalena trener piłki ręcznej  
51.  Monczka Alexander trener gimnastyki sportowej  
52.  Nowakowska Anita trener gimnastyki sportowej  
53.  Osmelak Leszek geografia, wychowanie fizyczne  
54.  Pietrzyk Karol język angielski  
55.  Pilarska Natalia   biologia  
56.  Piotrowska-Rakower Anna język polski klasa V a SP
57.  Redmerska Danuta trener gimnastyki sportowej  
58.  Rydz Tamara język niemiecki  
59.  Sakowicz Elwira edukacja wczesnoszkolna, doradztwo zawodowe, podstawy przedsiębiorczości klasa I b SP
60.  Selwesiuk Monika pedagog  
61.  Semeniuk Paulina język angielski klasa II a LO
62.  Skorupa Justyna matematyka klasa III  a LO
63.  Słobodzian Małgorzata język polski klasa III e LO
64.  Słomiński Waldemar muzyka, akompaniament  
65.  Sośnicka Anna wychowawca świetlicy  
66.  Stańczyk Krzysztof historia, WOS, dziedzictwo kulturowe IV a SP
67.  Steczek Marcin wicedyrektor szkoły, Edb, wychowanie fizyczne, ratownictwo i pielęgniarstwo klasa II c LO
68.  Syczewska Andżelika edukacja wczesnoszkolna klasa I a SP
69.  Szymańska Joanna wychowawca świetlicy  
70.  Szymański Piotr fizjoterapeuta  
71.  Szymczak Aleksandra edukacja wczesnoszkolna, język angielski klasa III b SP
72.  Śmietana Waldemar trener piłki ręcznej  
73.  Tęgi Katarzyna edukacja przedszkolna oddział przedszkolny
74.  Uchman Magdalena wicedyrektor szkoły, matematyka, język niemiecki klasa VIII a SP
75.  Węzik Żaneta  edukacja wczesnoszkolna klasa II b SP
76.  Wiśniewska Lucyna język angielski, kultura norweska klasa II b LO
77.  Wojtoń Celina wicedyrektor szkoły, historia, WOS  
78.  Wróbel Anna religia  
79.  Zakrzewska - Terlikowska Izabela psycholog  
80.  Zemska Magdalena język angielski