Grono pedagogiczne wg przedmiotów

 

Przedmiot Nauczyciele Wychowawstwo
AKOMPANIAMENT Maciej Krzakowski  
Waldemar Słomiński  
BALET Magdalena Kulbacka  
BIBLIOTEKA Sylwia Jaguszewska  
BIOLOGIA Dorota Czerwińska  
Małgorzat Kostrzewa- Kap  
Natalia Pilarska  
CHEMIA Małgorzata Kostrzewa- Kap III d LO
DORADZTWO ZAWODOWE Elwira Sakowicz  
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA Marcin Steczek  
EDUKACJA PRZEDSZKOLNA Katarzyna Tęgi oddział przedszkolny
Marta Erbacher oddział przedszkolny
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA Aleksandra Szymczak 3 b SP
Andżelika Syczewska 1 a SP
Beata Krupińska 2 a SP
Elwira Sakowicz 1 b SP
Elżbieta Bobrowska 3 a SP
Żaneta Węzik 2 b SP
ETYKA Paweł Kołodziński  
FILOZOFIA Paweł Kołodziński  
FIZJOTERAPEUTA Piotr Szymański  
GEOGRAFIA Leszek Osmelak  
Maria Kubiaczyk  
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Agnieszka Górska  
Gabriela Kaczmarek  
Katarzyna Konior  
Magdalena Kulbacka  
Magdalena Łukaszewicz  
GIMNASTYKA SPORTOWA  Aleksandra Łachut  
Alexander Monczka  
Aliaksei Mankevich  
Anita Nowakowska  
Danuta Redmerska  
Dzianis Hryn  
Ihar Kozlou  
Jarosław Duda, dyrektor  
Małgorzata Kamińska  
Olga Kozińska  
Uladzislau Karpuk  
Valery Kavalenka  
Wojciech Matyka  
HISTORIA Celina Wojtoń, wicedyrektor  
Krzysztof Stańczyk 4 a SP
Remigiusz Choiński III f LO
INFORMATYKA Anna Korchut  
Joanna Charęza  
JĘZYK ANGIELSKI Ilona Konieczna III b LO
Ilona Leszczyńska 6 a SP
Karol Pietrzyk  
Lucyna Wiśniewska  II b LO
Łukasz Jaros  
Magdalena Zemska  
Paulina Semeniuk II a LO
JĘZYK NIEMIECKI Anna Jastrzębska I c LO
Katarzyna Kamyszek- Kosior  
Magdalena Uchman 8a SP
Tamara Rydz  
JĘZYK POLSKI Anna Piotrowska - Rakower 5 a SP
Ilona Krause 5 b SP
Małgorzata Słobodzian III e LO
Monika Duda I b LO
KULTURA NORWESKA Lucyna Wiśniewska  
MATEMATYKA Izabela Kaleta 7 a SP
Justyna Skorupa III a LO
Magdalena Uchman, wicedyrektor  
Małgorzata Kulczycka  
MUZYKA Waldemar Słomiński  
PEDAGOG Monika Selwesiuk  
PIŁKA RĘCZNA Barbara Bielecka  
Bartosz Jurkiewicz  
Damian Jurkiewicz  
Madalena Michniewicz  
Robert Karbownik  
Waldemar Śmietana  
PLASTYKA, TECHNIKA Joanna Charęza 4 b SP
PRZYRODA Aleksandra Gwardyś  
Małgorzata Kostrzewa- Kap  
Maria Kubiaczyk I a LO
PSYCHOLOG Izabela Zakrzewska- Terlikowska  
RELIGIA Anna Wróbel  
ks. Dawid Lewandowski  
TENS STOŁOWY Alicja Kucharska  
Dawid Janicki  
Małgorzata Lewicka  
Paweł Kibała  
WDŻR Małgorzata Lewicka  
WOS Krzysztof Stańczyk  
Remigiusz Choiński  
WYCHOWANIE FIZYCZNE Aleksandra Łachut  
Alicja Kuchrska  
Dawid Janicki  
Leszek Osmelak  
Małgorzata Lewicka  
Marcin Steczek, wicedyrektor II c LO
Wojciech Matyka  
WYCHOWAWCY ŚWIETLICY Aneta Markowska  
Anna Sośnicka  
Ewa Kożuchowicz - Frąszczak  
Joanna Kapciak  
Joanna Szymańska